Znamy datę III Kongresu Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości!

2024-04-25

 

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w III Kongresie Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości, który odbędzie się w dniach 6-7 grudnia 2024 r. w Hotelu Focus Premium w Warszawie.

Jesteśmy przekonani że III Kongres, podobnie jak poprzednie, zgromadzi ekspertów różnych specjalności wokół tej trudnej i wymagającej dziedziny medycyny jakim jest leczenie otyłości.

Założeniem Komitetu Naukowego jest, aby Kongres jak zwykle stał się pomostem merytorycznej, interdyscyplinarnej współpracy i polem do dyskusji oraz wymiany poglądów dotyczących problematyki leczenia otyłości.

To dla nas ogromna radość móc ponownie zaprosić Państwa do uczestnictwa w żywych, merytorycznych debatach, pogłębianiu wiedzy podczas wykładów oraz warsztatów, a także do kuluarowych rozmów dotyczących istotnych zagadnień związanych z prewencją, leczeniem i profilaktyką choroby otyłościowej.

Atrakcyjny program Kongresu uwzględni zarówno nasze dotychczasowe doświadczenia, jak i inne, zupełnie nowe i ważne problemy.

Zapraszamy lekarzy zainteresowanych leczeniem choroby otyłościowej oraz członków Zespołów Terapeutycznych, tak niezbędnych w prawidłowym leczeniu pacjentów.

Będziemy mówić o „Twarzach otyłości” czyli profilach naszych pacjentów, dla których poszerzamy wiedzę i wymieniamy się doświadczeniami.

Mamy nadzieję, że tegoroczne Mikołajki spędzimy wspólnie w Warszawie podczas III Kongresu Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.

Więcej informacji: https://ptlo.org.pl/kongres_ptlo_2024 

 

Do zobaczenia w Warszawie!

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego
Prof. dr hab. n. med. Lucyna Ostrowska

 

Powrót